*** "AUŠROS" PAGRINDINEI MOKYKLAI - DVIDEŠIMT PENKERI! ***

Mokinių ir mokytojų pasiekimai

MOKINIŲ PASIEKIMAI IR LAIMĖJIMAI

 

2015-2016 m.m.

 

SPORTAS

 

Data

Varžybos

Nugalėtojai

Mokytojai

2015-11-10

 

Tauragės m. BLM  mergaičių kvadrato varžybos

5-6 kl. mergaičių komanda  laimėjo III vietą

V.Šetkuvienė

2015-12-15

 

Tauragės raj. moksleivių Kalėdinis stalo teniso turnyras.

Emilija Vaičytė, 8a laimėjo I vietą.

E.Katauskas

2016-01-26

Tauragės rajono LMŽ stalo teniso varžybos

Mergaičių komanda ( Emilija Vaičytė, Jovita Beržinytė, Augustė Klišmontaitė, Martina Peldžiūtė) laimėjo  I vietą.

E.Katauskas

2016-01-26

 

Tauragės rajono LMŽ stalo teniso varžybos

Berniukų  komanda (Vilius Bajoras, Deividas Laucius, Dovydas Jasaitis, Ignas Ruškys) laimėjo  I vietą.

E.Katauskas

2016-02-24

 

Tauragės rajono LMŽ krepšinio varžybos

 

 

Merginų komandą ( Emilija Vaičytė, Jovita Beržinytė, Augustė Klišmontaitė, Martina Peldžiūtė, Miglė Ramanauskaitė, Irmantė Jurkšaitytė) laimėjo I vietą.

E.Katauskas

2016-02-07

 

Zonos LMŽ stalo teniso varžybos Laukuvoje

Mergaičių komanda ( Emilija Vaičytė, Jovita Beržinytė, Augustė Klišmontaitė, Martina Peldžiūtė)  laimėjo III vietą.

E.Katauskas

2016-02-26

LMŽ zonos krepšinio varžybos Šilalėje

Merginų komanda (Emilija Vaičytė, 8a; Jovita Beržinytė, 8a; martina Peldžiūtė, 8b; augustė Klišmontaitė, 8b; Miglė Ramanauskaitė, 8a; Irmantė Jurkšaitytė, 8a) laimėjo II vietą.

E.Katauskas

 

 

 

OLIMPIADOS

 

Data

Olimpiada

Nugalėtojai

Mokytojai

2016-03-09

Mokyklos matematikos olimpiada (4 klasės)

Rugilė Mockutė, 4a – I vieta, Arnas Gestautas, 4a – II vieta, Justas Martinkus, 4b – III vieta

A.Dragūnienė

V.Bušeikienė

2016-02-24

 

Rajoninė technologijų olimpiada

Aivaras Danila – III vieta, Aistė Martinkutė  - II vieta

V.Karbauskienė

 

L.Kivilienė

2016-03-09

 

Rajoninė anglų kalbos olimpiada (5-6kl.)

Smiltė Navickaitė, 6kl. – III vieta, Beatričė Arštikytė, 6kl. – I vieta, Samanta Jankantaitė, 5a – III vieta 

D.Kiliokaitienė

D.Kvietkuvienė

2016-03-17

 

Rajoninė biologijos  olimpiada (5-8kl.)

Eglė Naikauskaitė, 6kl. – III vieta  PauliusMatemaitis, 8b – I vieta

A.Vaičiūnienė

2016-03-17

 

Rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“ (6-8kl.)

Lukas Mikalauskas, 8a – II vieta PauliusMatemaitis, 8b – II vieta

D.Jonikienė

2016-04-18

 

Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada (5-8kl.0

Vestina Gustytė, 8b – I vieta, Austė Kasparavičiūtė, 7kl. – I vieta

I.Samoškienė

 

2016-04-14

Rajoninė matematikos olimpiada (5-8 kl.)

Kotryna Paulikaitė, 8b – I vieta

G.Statkuvienė

2016-05-16

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada (5-8 kl.)

Beatričė Arštikytė, 6kl. – II vieta

I.Ambrozienė

2016-05-16

Respublikinė matematikos olimpiada (3-4kl.)

Skaiva Ptakaitė, 3a – pagyrimo raštas

N.Genienė

 

KONKURSAI

 

Data

Konkursas

Prizininkai, laureatai, diplomantai

Mokytojai

2016-01-28

 

Mokyklos meninio skaitymo konkursas

 

Nugalėtojai:

Emilija Krakytė( liet. kalba, rusų kalba), Deividas Laucius (rusų kalba)

Padėka už dalyvavimą Airidui Gedraičiui  (vok.kalba)

D.Macijauskienė

I.Samoškienė

A.Jucikienė

R.Bandzinienė

2016-01-04

 

Mokyklos pradinių klasių mokinių konkursas „Aktyvus laisvalaikis šeimoje“.

Nugalėtojai:

1 klasės mokiniai: Melita Bajalytė;

Timas Stanevičius, Mantas Paulikas;

2a klasės mokinys Maksas Jurevičius;

3a klasės mokiniai: Mantas Piliukaitis, Erikas Kazlauskas, Skaiva Ptakaitė;

4b klasės mokinė Meda Vaišvilaitė.

Pradinių klasių mokytojos

2016-02-22

 

Rajonininis vokiečių kalbos vertimo konkursas

Gunaras Stragauskas, Ignas Ruškys -  I vieta

Monika Kymantaitė -  II vieta

Airidas Giedraitis,  Goda Stašinskaitė -  III vieta

R.Bandzinienė

2015-11-27

 

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“ Šiluvos gimnazijoje.

Laureatės:

Evelina Alšauskaitė, 8b

Deimantė Uginčiūtė, 10kl.

V.Karbauskienė

2015-2016m.m.

Tarptautinis informatikos ir kompiuterijos projektas „Bebras“

Prizininkai:

Rokas Danusas – I vieta (rajone)

Patricija Ziekytė – II vieta (rajone)

Mykolas Dzidziavičius – III vieta (rajone)

I.Ambrozienė

2015-11-19

 

Rajoninis ekonomikos konkursas

„Jaunas ir verslus“

Diplomantai:

Aušra Mozerytė

Aivaras Danila

Rarina Špečkauskaitė

Gytis Raudonis

Kornelijus Baublys

L.Trijonienė

2016-03-17

 

Rajoninis  meninio skaitymo konkursas „Ir knyga mane augina“ (1klasės)

Kipras Brazauskas, 1kl. – I vieta

R.Raudonienė

2016-04-27

 

Rajoninis saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“

1-4 klasių mokinių komanda – I vieta

 

R.Raudonienė

 

2016-02-17

 

Respublikinis ediukacinis konkursas „Olympus 2015“

Diplomantė Goda Stašinskaitė

 

D. Jonikienė

2016-04-27

 

Respublikinis „Kalbų Kengūra“ konkursas (anglų kalba)

5A klasės Rokas Danusas ir 8b klasės Airidas Giedraitis - "Sidabrinės Kengūros diplomo" laimėtojai

6 klasės Adomas Mikavičius bei 8b klasės Gunaras Stragauskas - "Oranžinės Kengūros diplomo" laimėtojai

 

D.Kiliokaitienė

D.Kvietkuvienė

2016-04-27

 

Respublikinis „Kalbų Kengūra 2015“ konkursas (vokiečių kalba)

Airidas Giedraitis,8b – „Auksinės Kengūros diplomo“ laimėtojas, laimėjo kelionę į Berlyną;

Ignas Ruškys, 8b – „Sidabrinės Kengūros diplomo“ laimėtojas

 

 

 

R.Bandzinienė

2016-04-27

Respublikinis „Kalbų Kengūra 2016“  konkursas (vokiečių kalba). Lyderių turas.

Airidas Giedraitis, 8b – nugalėtojas

Ignas Ruškys, 8b – „Auksinės Kengūros diplomo“  laimėtojas

Agnė Danusaitė, 7kl. -  „Oranžinės Kengūros diploma“ laimėtoja

Goda Stašinskaitė, 7kl. – „Oranžinės Kengūros diplomo“ laimėtoja

R.Bandzinienė

2016-04-27

Respublikinis „Matematikos Kengūra 2016“ konkursas

Beatričė Dapšaitė, 5kl. – rajono dešimtuke

R.Poškienė

2016-04-25

 

Respublikinis  vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2016“ (vokiečių kalba)

Agnė Danusaitė, 7kl. - diplomantė

R.Bandzinienė

2016-04-25

 

Respublikinis  vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis 2016“ (rusų kalba)

Monika Mockaitytė,8b – diplomantė

A.Jucikienė

2015-03-13

 

Respublikinis geografijos konkursas „Mano gaublys“ (6-8kl.)

Paulius Matemaitis, 8b – II vieta

D.Jonikienė

2016-03-10

 

Nacionalinis  istorijos konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Paulius Matemaitis, 8b - diplomantas

G.Lunskis

2016-05-27

Respublikinis jaunųjų rūbų dizainerių konkursas „Kitokia mada 2016“

Mokyklos komanda – II vieta

V.Karbauskienė

2013-2015

 

Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija.

Mokyklos kraštotyrininkai laimėjo I vietą

Karinai Gerulytei už kraštotyrinį darbą „Mano močiūtė pasakojo“ įteiktas I vietos diplomas.

L.Trijonienė

 

2014-2015m.m.

 

SPORTAS

 

Data

Varžybos

 

Nugalėtojai

Mokytojai

2014-12-16

Kalėdinis krepšinio turnyras „Žalgirių “ gimnazijoje

Komanda –I vieta

E.Katauskas

2014-11-16

Bėgimas skirtas Lietuvos karių dienai paminėti

Liutaura Venckaitytė – II vieta

V.Šetkuvienė

2014-11-26

LMOF Tauragės m.kvadrato varžybos

Mergaičių (gim 2002m.)   komanda – I vieta

V.Šetkuvienė

2015-01-26

LMOF Tauragės m. krepšinio varžybos

Mergaičių komanda – I vieta

E.Katauskas

2014-12-10

LMOF Tauragės m. Kalėdinis badmintono turnyras

Austė Kasparavičiutė – III vieta

V.Šetkuvienė

2015-01-15

LMOF Tauragės m. stalo teniso varžybos

Berniukų komanda – III vieta

E.Katauskas

2015-01-15

LMOF Tauragės m. stalo teniso varžybos

Mergaičių komanda – I vieta

E.Katauskas

2015-05-13

LMOF Tauragės m. lengvosios atletikos varžybos

Berniukų komanda – III vieta

E .Katauskas

2015-01-26

LMOF zoninės  stalo teniso varžybos Laukuvoje

Mergaičių komanda – III vieta

E.Katauskas

2014-2015

LMOF zoninės kvadrato varžybos

Mergaičių (gim 2002m.) komanda – II vieta

V.Šetkuvienė

2015-01-30

LMOF zoninės krepšinio varžybos

Mergaičių komanda -  I vieta

E.Katauskas

2015-02-27

LMOF tapzoninės mergaičių krepšinio varžybos

Mergaičių komanda – II vieta

E.Katauskas

 

 

 

 

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI OLIMPIADOSE

2014-2015m.m.

 

 

Data

Olimpiada

 

Nugalėtojai

Mokytojai

2015-03-20

Rajoninė gamtos mokslų, biologijos olimpiada, 5-8 kl.

Naikauskaitė Eglė, 5kl. – III vieta

Kristupas Mikašauskas, 6kl. – I vieta

Goda Stašinskaitė, 6kl. - III vieta

A.Vaičiūnienė

2015-03-13

Rajoninė 6-8 klasių mokinių „Mano gaublys“ geografijos olimpiada

Mykolas Dzidzevičius, 6 kl. – II vieta

Goda Stašinskaitė, 6 kl. – III vieta

Paulius Matemaitis, 7b– II vieta

Ignas Ruškys, 7b – I vieta

D.Jonikienė

2015-02-25

Rajoninė technologijų olimpiada

Beatričė Arštikytė, 5kl. – I vieta

Milena Bajalytė, 6kl. – III vieta

Kornelijus Baublys, 9 kl. – I vieta

L.Kivilienė

2015-02-27

Rajoninė dailės olimpiada, 5-7 kl.

Kamilė Juknaitė, 7a – I vieta

V.Karbauskienė

2015-02-27

Rajoninė dailės olimpiada, 8-12 kl.

Jurga Juškaitė, 8a – II vieta

V.Karbauskienė

2015-03-24

Rajoninė 4-okų matematikos olimpiada

Rokas Danusas, 4a – III vieta

N. Piliukaitiene

2015-04-22

Rajoninė rusų kalbos olimpiada, 7-8 kl.

Jovita Bežinytė, 7a – II vieta

A.Jucikienė

2015-04-22

Rajoninė  lietuvių  kalbos olimpiada

Saulė Virvičiūtė, 5kl. – III vieta

Patricija Ziekytė, 5 kl. – III vieta

Viktorija Dambrauskaitė, 8b – II vieta

Vestina Gustytė, 7b – III vieta

D.Macijauskienė

D.Macijauskienė

D.Macijauskienė

I.Samoškienė

2015-05-15

Rajoninė  informatikos olimpiada 

 Domantas Jokšas, 6kl. -  III vieta

I.Ambrozienė

 

 

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI KONKURSUOSE

2014-2015m.m.

 

Data

Konkursas

 

Prizininkai, laureatai, diplomantai

Mokytojai

2015-02-19

Rajoninis vokiečių kalbos vertimų konkursas

Ignas Ruškys – I vieta

Airidas Giedraitis – II vieta,

Gunaras Stragauskas – II vieta

R. Bandzinienė

2014-11-26

Rajoninis Miesto bibliotekos iliustracijų  konkursas „Metų laikai“

Laureatai:

Greta Bajoraitė, 6kl.

Lukas Mikalauskas

V.Karbauskienė

2015-03-26

Rajoninis konkursas „Kryžiuje yra išganymas, kryžiuje yra gyvenimas...“

Padėkos raštais - apdovanoti visi dalyvavę mokiniai („Aušros“ pagr. m-los 4- 10 kl. 42 mokiniai)

J.Lunskienė

V.Karbauskienė

A.Jucius

2015-05-30

Tauragės rajoninis piešinių konkursas: „Kryžiuje yra išganymas, kryžiuje yra gyvenimas...“.

Evelina Alšauskaitė 7b. kl., Patricija Ziekytė 5 kl., Jurga Juškaitė 8a. kl.,

J.Lunskienė

 

2015-05-07

Rajoninis 4-6 klasių anglų kalbos meninio skaitymo konkursas 

Austė  Kasperavičiūtė, 6kl.  – III vieta

I.Liutvinienė

2015-04-23

Rajoninis ekonomikos konkursas „Esu verslus“

VŠI „Tauragės turizmo ir verslo informacinio centro padėka mokyklos mokiniams

L.Trijonienė

2015-04-08

Lietuvos krašto ministerijos konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Rajone puikiai pasirodė Ernestas Petkus, 10 kl.

Karolis Vaičys, 10 kl.

L.Trijonienė

2014-10-09

Respublikinis informatikos  konkursas „Bebras“

Rajone - Ignas Ruškys, 7b – III vieta

Airidas Giedraitis, 7b –I vieta

Gunaras Stragauskas, 7b – IV vieta

I.Ambrozienė

2015-03-10

Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

Edmundas Ziekis, 8b - LIMA padėka už dalyvavimą ir puikias žinias.

L.Trijonienė

2014-2015

Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“, anglų kalba

Gunaras Stragauskas, 7b – Oranžinės Kengūros diplomas

Roberta Vaičikauskaitė, 8a – Auksinės Kengūros diplomas

Ugnė Klumbytė, 8a – Oranžinės Kengūros diplomas

 

D.Kvietkuvienė

 

I.Liutvinienė

 

I.Liutvinienė

2014-2015

Respublikinis konkursas „Kalbų Kengūra“, vokiečių kalba

Ignas Ruškys, 7b – Sidabrinės Kengūros diplomas

Airidas Giedraitis, 7b – Auksinės kėngūros diplomas

R.Bandzinienė

2014-2015

Respublikinis konkursas „Matematikos Kengūra“

Rajone:

Skaiva Ptakaitė, 2kl.. – I vieta

Kamilė Kiliokaitytė, 1kl. – IV vieta

N.Genienė

 

L.Putinienė

2014-2015

Respublikinis konkursas „Istorijos Kengūra“

Edmundas Ziekis, 8b – sidabro diplomas

L.Trijonienė

2015-03-18

Rajoninis piešinių konkursas „Apie ką ošia miškai“

1-4 klasių tarpe Erikas Kazlauskas 2a - 1 vieta,

9-12 klasių tarpe J. Tarasiukaitė 10 - 2 vieta;

 

V. Karbauskienė

2015-05-06

Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, rusų kalba

Diplomantai:

Ernesta Mockaitytė

Kotrina Paulikaitė

Taura kleinauskaitė

A,Jucikienė

2015-05-06

Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“, vokiečių kalba

Diplomantai:

Ignas Ruškys

Airidas Giedraitis

Goda Stašinskaitė

R.Bandzinienė

2015-05-08

Respublikinis vaikų ir jaunimo alternatyvios mados festivalis „Mados blykstė - 2015" Plungėje

Kolekcija „ Išlikimo žemė
“ – I vieta

V.Karbauskienė

2015-05-16

Respublikinis jaunųjų rūbų dizainerių konkursas-festivalis „Kūrėjų oazė“ Tauragėje

Kolekcija „Išlikimo žemė“ – I vieta

V.Karbauskienė

2014-2015

Respublikinis muziejininkų konkursas.

Kraštotyros būrelis – LRŠM padėka muziejininkų būreliui už mokyklinės muziejininkystės puoselėjimą.

L.Trijonienė

2015-04-17

Respublikinis „Naisių vasaros“ konkusas „Vaikų velykėlės“

Organizatorių dovanėlės ir padėkos mokyklos 1-4 klasių mokiniams už aktyvų dalyvavimą

N.Genienė

N.Piliukaitienė

2015-03-04

Tarptautinis vaikų kūrybos darbų konkursas

„Kelionė laiku. Atgimusi Valdovų rūmų istorija“

Diplomantai:

Kamilė Juknaitė, 7a

Kotryna Paulikaitė, 7b

Ignas ruškys, 7b

Airidas Giedraitis, 7b

V.Karbauskienė

2014-12-16

Rajoninis piešinių konkursas „Vaikai prieš korupciją“

Jovita Beržinytė, 7a – I vieta

V.Karbauskienė

2014-12-12

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų  konkursas „Angelo žinia“ Šiluvos gimnazijoje

Nominantė Sofija Eičaitė, 9 kl.

V.Karbauskienė

 

 

 

 

Tauragės „Aušros“ progimnazija Aerodromo g. 6, Tauragė 8 446 72 706 ausros.rastine@gmail.com

PAMOKŲ LAIKAS 

1. 8 00   -  8 45

2. 8 55   -  9 40

3. 9 50   -  10 35

4. 11 00  -  11 45

5.  11 55  - 12 40

6.  12 50  - 13 35

7. 13 40   -  14 25

    Pamokų pakeitimai

PAMOKŲ PAKEITIMAI

Ketvirtadienis

2017 lapkričio 23 d.

Pamoka

Klasė

Veikla

1

7a

Lietuvių k.

5

7a

Matematika

4

7a

Muzika

3

7a

Anglų k.

6

7a

Žmogaus sauga

1

8

Fizika

2,4

8

Lietuvių k.

5

8

Kūno kult.

6

8

Matematika

7

8

Nebus

4

5

Anglų k.  (Simona)

5,6

5

Lietuvių k.

3

7b

Lietuvių k.

5

7b

Anglų k.

4,6

7b

Matematika

5

6

Žmogaus sauga

6

6

Anglų k. kons.

1

4a

Muzika

3

4a

Anglų k.

4

1

Anglų k.