*** "AUŠROS" PAGRINDINEI MOKYKLAI - DVIDEŠIMT PENKERI! ***

Mokslo pasiekimai

                                                                          2015-2016 m.m.

MOKSLO PIRMŪNAI

         

                     

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

1 klasės mokiniai: Kipras Brazauskas, Atėnė Kiliokaitytė,

Gabrielius Gečas, Greta Šliažaitė, Kasparas Tranelis

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

2 klasės mokiniai: Kamilė Kiliokaitytė, Jogailė Diksaitė, Arijus Petraitis, Beatričė Ambložiejūtė

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

3 klasės mokiniai: Arnas Šadauskas, Ignas Dragūnas, Erikas Kazlauskas,

Skaiva Ptakaitė, Osklaras Jonkarys

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

4 klasės mokiniai: Ignas Plienaitis, Greta Dambrauskaitė, Agnė Gečaitė,

Kristupas Jonaitis, Justas Martinkus

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

5 klasės mokiniai: Aistė Martinkutė, Rokas Danusas, Samanta Jankantaitė

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

6 klasės mokinės: Smiltė Navickaitė, Kamilė Norbutaitė, Patricija Ziekytė

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

7 klasės mokinės: Vanesa Dimšaitė, Austė Kasparavičiūtė

 

 

2015-2016m.m. mokslo pirmūnai

 Jovita Beržinytė, 8a kl,  Kotryna Paulikaitė, 8b kl.

        

 

 

2014-2015 M.M.

MOKSLO PIRMŪNAI

 

 

                       Jonas Žilius, 1b klasė

                       Jogailė Diksaitė, 1b klasė

                       Kamilė Kiliokaitytė, 1b klasė

                       Paulina Varatinskaitė, 1b klasė

                      Beatričė Ambložiejūtė, 1a klasė

                      Amanda Juškevičiūtė, 1a klasė

                      Arijus Petraitis, 1b klasė

                      Ignas Juška, 1b klasė

 

                                  

     

      Arnas Šadauskas, 2a klasė

      Skaiva Ptakaitė, 2a klasė

      Ignas Dragūnas, 2a klasė

      Emilija Krakytė, 2a klasė

      Erikas Kazlauskas, 2a klasė

      Oskaras Jonkarys, 2a klasė

      Mantas Piliukaitis, 2a klasė

 

                 

 

      Agnė Merkelytė, 3b klasė

      Rugilė Lenktaitytė, 3a klasė

      Agnė Gečaitė, 3a klasė

      Kristupas Jonaitis, 3b klasė

      Tautvydas Danusas, 3b klasė

      Goda Stragauskaitė, 3a klasė

      Justas Martinkus, 3b klasė

 

               

 

      Aistė Martinkutė, 4a klasė

      Samanta Jankantaitė, 4a klasė

      Rokas Danusas, 4a klasė

      Guoda Juškaitė, 4a klasė

 

               

 

      Patricija Šedbaraitė, 4b klasė

      Perla Skalauskaitė, 4b klasė

     Audronė Žukauskaitė, 4b klasė

     Beatričė Dapšaitė, 4b klasė

 

              

 

     Paulina Jasaitytė, 5 klasė

     Saulė Virvičiūtė, 5 klasė

     Smiltė Navickaitė, 5 klasė

     Patricija Ziekytė, 5 klasė

     LukaPutinaitė, 5 klasė

 

             

 

     Kristupas Mikašauskąs, 6 kl.

     Austė Kasparavičiūtė, 6 kl.

 

             

 

     Vestina Gustytė, 7b kl.

     Ignas Ruškys, 7b kl.

     Jovita Beržinytė, 7a kl.

     Kotryna Paulikaitė, 7b kl.

 

      Edvinas Maslauskas, 2b klasė 

      Armandas Venys, 2b klasė 

      Greta Dambrauskaitė, 3a klasė 

      Mantas Tamošaitis, 8a kl. 

      Paulina Bastakytė, 8b kl.

      Viktorija Dambrauskaitė, 8b kl.

      Robertas Kvietkus, 8b kl.

      Deimantė Trijonytė, 8b kl

Tauragės „Aušros“ progimnazija Aerodromo g. 6, Tauragė 8 446 72 706 ausros.rastine@gmail.com

PAMOKŲ LAIKAS 

1. 8 00   -  8 45

2. 8 55   -  9 40

3. 9 50   -  10 35

4. 11 00  -  11 45

5.  11 55  - 12 40

6.  12 50  - 13 35

7. 13 40   -  14 25

    Pamokų pakeitimai

PAMOKŲ PAKEITIMAI

Ketvirtadienis

2017 lapkričio 23 d.

Pamoka

Klasė

Veikla

1

7a

Lietuvių k.

5

7a

Matematika

4

7a

Muzika

3

7a

Anglų k.

6

7a

Žmogaus sauga

1

8

Fizika

2,4

8

Lietuvių k.

5

8

Kūno kult.

6

8

Matematika

7

8

Nebus

4

5

Anglų k.  (Simona)

5,6

5

Lietuvių k.

3

7b

Lietuvių k.

5

7b

Anglų k.

4,6

7b

Matematika

5

6

Žmogaus sauga

6

6

Anglų k. kons.

1

4a

Muzika

3

4a

Anglų k.

4

1

Anglų k.